Angry Itch 08-dírkové kožené boty Burgundsko Rub-Off

Cena: 3 410 Kč

Kód zboží: 96268800

Ks   

Popis zboží

Výrobce: ANGRY ITCH

 

Angry Itch 8-dírkové boty Burgundská oděrací kůže


ANGRY ITCH Prémiové boty

   - Od roku 2011: Špičková kvalita 100% vyrobeno v Evropě!
   - Všechny modely ANGRY ITCH jsou unisex, mají normální střih a jsou vyráběny ve velikostech EU 36 až 48. Není tedy nutné žádné otravné převádění velikostí.
   - Svrchní materiál je celý vyroben z vysoce kvalitní hovězí kůže vyčiněné dle norem EU. Také jazyk! Všechny modely mají jako obchodní značku charakteristické bílé kontrastní prošívání.
   - Měkká, pohodlná stélka je vyjímatelná a lze ji v případě potřeby vyprat. Dále lze v případě potřeby vytvořit další prostor pro jednotlivé vložky.
   - Protiskluzová šroubovaná pryžová podrážka s protiskluzovým profilem je velmi flexibilní a umožňuje příjemně měkké odvalování pro vysoký komfort.
   - Detailní značení včetně oček ANGRY ITCH a vyražení loga na bočním hřídeli završuje náš nezaměnitelný vzhled značky ANGRY ITCH.

Naše kolekce nyní obsahuje přibližně 10 různých odlévacích barev. Naše burgundské boty Rub-Off Leather s 8 dírkami tam byly od začátku a samozřejmě jsou tu dodnes.
Klasické 8-dírkové kozačky s ocelovou tužinkou z vysoce kvalitní hovězí kůže v prémiové kvalitě a v nezaměnitelném vzhledu ANGRY ITCH.

Přesvědčte se sami o kvalitě našich bot a pořiďte si svůj pár ještě dnes!

Líbí se? Sdílej dál:

Mohlo by se Vám líbit