Kožené boty Angry Itch se 14 otvory a 5 přezkami černé

Cena: 4 340 Kč

Kód zboží: 96218000

VYPRODÁNO

Popis zboží

Výrobce: ANGRY ITCH

Kožené černé kozačky Angry Itch se 14 dírkami a 5 přezkami


ANGRY ITCH Prémiové boty

   - Od roku 2011: Špičková kvalita 100% vyrobeno v Evropě!
   - Všechny modely ANGRY ITCH jsou unisex, mají normální střih a jsou vyráběny ve velikostech EU 36 až 48. Není tedy nutné žádné otravné převádění velikostí.
   - Svrchní materiál je celý vyroben z vysoce kvalitní hovězí kůže vyčiněné dle norem EU. Také jazyk! Všechny modely mají jako obchodní značku charakteristické bílé kontrastní prošívání.
   - Díky kvalitnímu zipu na vnitřní straně topůrka již není nutné každodenní otravné šněrování.
   - Měkká, pohodlná stélka je vyjímatelná a lze ji v případě potřeby vyprat. Dále lze v případě potřeby vytvořit další prostor pro jednotlivé vložky.
   - Protiskluzová šroubovaná pryžová podrážka s protiskluzovým profilem je velmi flexibilní a umožňuje příjemně měkké odvalování pro vysoký komfort.
   - Detailní značení včetně oček ANGRY ITCH a vyražení loga na bočním hřídeli završuje náš nezaměnitelný vzhled značky ANGRY ITCH.

Naše boty s 5 přezkami jsou bestsellerem od samého začátku. Díky svému nadčasovému designu se tento model těší nepřetržité oblibě.
14-ti dírkové 5-přezkové boty s ocelovou tužinkou vyrobené z vysoce kvalitní hovězí kůže v prémiové kvalitě a v nezaměnitelném vzhledu Angry Itch.

Přesvědčte se sami o kvalitě našich bot a pořiďte si svůj pár ještě dnes!

Líbí se? Sdílej dál:

Mohlo by se Vám líbit