Vibrators, The - Energize LP

Cena: 250 Kč

Kód zboží: 9824900

Ks   

Popis zboží

Výrobce:

Jen málokterá kapela označovaná za legendární či kultovní si tohle označení jednoznačně zaslouží. Ovšem v případě anglické punkrockové kapely The Vibrators o tomhle snad nemůže být sporu.
The Vibrators založili v únoru 1976 čtyři kámoši Ian „Knox“ Carnochan, Pat Collier, John Ellis a bubeník Eddie. Svůj první koncert odehráli krátce na to jako předkapela The Stranglers. První singl následoval v listopadu stejného roku a pak už to šlo ráz na ráz. Popularita kapely vyletěla jak raketa, The Vibrators vyjeli na turné a tahle koncertní šňůra dnes už trvá téměř 34 let! Ročně kapela odehraje průměrně 120 koncertů po celém světě a za tuhle dobu natočila už 16 řadových alb, která dnes patří k naprosté klasice.
Jedním z těchto alb je i deska „Energize“, která vyšla původně v roce 2002 a to pouze na CD. A právě toto album teď ku příležitosti aktuálního Evropského tour kapely, v jehož průběhu zahraje několikrát i v našich končinách, vychází tahle deska poprvé na vinylu!
Najdete tu 16 energických songů, kvalitního pop-punku střihu 1977, přesně takového, který The Vibrators proslavil po celém světě. Nechybí klasické vypalovačky jako „Your Love Is Fading Away“, „New Brain“ či „Rock The Kids“ ani v klidnějším duchu zahrané „Brand New“ nebo „Moonlight“.
Deska, kterou vydává Papagájův Hlasatel Records má oproti CD verzi naprosto nový vzhled obalu a vychází v omezeném nákladu 500ks na čirém (bezbarvém) vinylu.

www.myspace.com/thevibrators

Tracklist :
01. X-Files
02. Your Love Is Fading Away
03. So Far Down
04. New Brain
05. Rock The Kids
06. 3/4 Angelina
07. Animals
08. 2night
09. Brand New
10. General Purpose
11. Jukebox Light
12. Tears Are Falling
13. Moonlight
14. I Knew It Must Be Love
15. Shine
16. No More

Líbí se? Sdílej dál:

Mohlo by se Vám líbit